dr n. med. Adrian Lis - rejestracja
dr n. med. Adrian Lis

dr n. med. Adrian Lis

Kardiolog

Doktor Adrian Lis ukończył z wyróżnieniem studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, gdzie następnie uzyskał stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Specjalizację z kardiologii odbywa w Klinice Kardiologii 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu (obecnie na 6. roku szkolenia specjalizacyjnego).

W pracy zawodowej skupia się szczególnie na diagnostyce i leczeniu arytmii, choroby niedokrwiennej i niewydolności serca; aktywnie szkoli się w dziedzinie kardiologii inwazyjnej (koronarografie i zabiegi przezskórnej angioplastyki wieńcowej), a także kwalifikuje Pacjentów do innowacyjnych metod leczenia w ramach licznych badań klinicznych.

Doświadczenie zawodowe wzbogaca pracą na odcinku kardiologicznym Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym a także uczestnictwem w warsztatach, kursach i konferencjach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, autor i współautor publikacji w recenzowanych czasopismach naukowych i doniesień na międzynarodowych konferencjach towarzystw naukowych.


10

lat doświadczenia

30+

Specjalistów

90%

Pozytywnych opinii

20000+

Zrealizowanych wizyt