Centrum Medyczne Kopexmed zostało założone w 2011 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokospecjalistyczne usługi medyczne we Wrocławiu. Lokalizacja w centrum miasta, bliskość przystanków linii tramwajowych oraz autobusowych, to dodatkowe atuty, dzięki którym z dnia na dzień zdobywamy coraz więcej zadowolonych Pacjentów.

Celem Naszej placówki jest świadczenie usług medycznych dla Pacjentów w sposób profesjonalny i kompleksowy, w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną. Posiadamy  zintegrowany system informatyczny zapewniający kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną oraz dostępem do dokumentacji medycznej.

Centrum Medyczne KOPEXMED zaprasza do korzystania z usług Pacjentów odpłatnie. Ponadto z usług medycznych Centrum Medycznego KOPEXMED mogą skorzystać Pacjenci, którzy posiadają prywatne ubezpieczenia zdrowotne następujących Towarzystw Ubezpieczeniowych: PZU, Generali, SALTUS Ubezpieczenia.

Zapomnij o stresie związanym z długim i wyczerpującym oczekiwaniem w kolejkach. W Centrum Medycznym KOPEXMED udzielimy Ci pomocy zapewniając jak najlepsze warunki leczenia.

10

lat doświadczenia

30+

Specjalistów

90%

Pozytywnych opinii

20000+

Zrealizowanych wizyt