Urolog Wrocław

Najbliższy dostępny termin wizyty

Urolog - informacje ogólne:

Dolnośląskie Centrum medyczne KOPEXMED we Wrocławiu nasza poradnia urologiczna specjalizuje się leczeniu zaburzeń układu moczowego: nerek, moczowodu , pęcherza moczowego, cewki moczowej oraz prostaty.

Centrum Medyczne we Wrocławiu - Usługi

W Centrum Medycznym na ulicy Piłsudskiego we Wrocławiu świadczymy usługi urologiczne. Leczymy i diagnozujemy:

  • choroby prostaty;
  • nowotwory układu moczowo-płciowego (nerki, pęcherza, prostaty, jąder);
  • choroby zapalne i zakażenia układu moczowego;
  • kamicę układu moczowego;
  • zaburzenia erekcji.

Urologia to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem i diagnostyką schorzeń układu moczowo-płciowego. To tylko przykładowe choroby, które może leczyć lekarz urolog. Jeżeli masz jakieś niepokojące objawy, to warto umówić się na wizytę do urologa. Wbrew powszechnym przekonaniom urolog, to nie tylko lekarz zajmujący się męskimi chorobami. Konsultacja urologiczna jest dostępna również dla kobiet. Urolog w trakcie konsultacji może między innymi wykonać badanie podbrzusza, krocza, ujścia cewki moczowej, okolic lędźwiowych. Jeżeli chcesz znaleźć odpowiedniego lekarza, to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło: Urolog Wrocław, aby znaleźć nasze centrum medyczne i uzyskać odpowiednią pomoc. W razie potrzeby przyjmuje u nas również chirurg, nie tylko urolog.

Jak umówić się do lekarza? Jak skontaktować się z przychodnią?

Zapraszamy pacjentów na wizyty. Konsultacja urologiczna jest możliwa od poniedziałku do soboty. Jeżeli masz dodatkowe pytania, to prosimy o telefon. Szczegółowe informacje o lekarzach znajdziesz na naszej stronie internetowej poniżej. Działamy na terenie Wrocławia.

Konsultacja urologiczna może Ci pomóc w uporaniu się z różnymi dolegliwościami. Mamy wykwalifikowanych lekarzy, którzy dbają o dobry kontakt z pacjentem. Chętnie odpowiadają na pytania w czasie wizyty i udzielają koniecznych informacji, które sprawiają, że leczenie jest skuteczne. Nasi lekarze z uwagą wysłuchują każdego pacjenta.

Konsultacja urologiczna - jak wyglądają wizyty?

Warto umówić się na wizytę do lekarza w naszym centrum i przeprowadzić diagnostykę. Zatrudniamy urologów z wieloletnim doświadczeniem. Dobry lekarz, to taki, który ma czas dla pacjenta. Każdą wizytę rozpoczyna szczegółowy wywiad lekarski. W dalszej kolejności doktor urolog zaczyna właściwe leczenie urologiczne.

Urolodzy - diagnostyka i kwalifikacja do zabiegów

Urologia jest bardzo poszukiwaną specjalizacją wśród lekarzy. My w naszym centrum znajdujemy się nie tylko diagnostyką. Możliwa jest u nas również kwalifikacja do leczenia operacyjnego, laparoskopowego, endoskopowego, farmakologicznego. Urolog zajmuje się również leczeniem stulejki i krótkiego wędzidełka. Umów się do urologa, a nasz lekarz specjalista chirurg doradzi Ci, jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Konsultacja urologiczna jest tylko jego pierwszym etapem.

Nasze Centrum Medyczne krótki czas oczekiwania na wizyty. Wiemy, że Wrocław jest dużym miastem i znalezienie w nim doktora jest obecnie trudne, więc ułatwiamy to pacjentom. Szczegółowe informacje, jeżeli chodzi o datę wizyty w centrum znajdują się poniżej. Wyszukiwanie lekarzy w centrum medycznym jest bardzo proste i intuicyjne. Dbamy o komfort naszych pacjentów. Konsultacja urologiczna prywatna nie wymaga wcześniejszego uzyskania skierowania od doktora rodzinnego.

Centrum Medyczne we Wrocławiu

Poniżej znajdziesz informacje, o tym kiedy dany lekarz specjalista urolog przyjmuje i jaka jest opłata za wizytę w centrum. Konsultacja urologiczna w naszym centrum często jest możliwa nawet następnego dnia. Wybierz odpowiedniego lekarza urologa i umów wizytę. Nie zajmie Ci to dużo czasu.

Urolog - cennik świadczeń:

Konsultacja urologiczna z badaniem USG układu moczowo-płciowego Najbliższy termin poniedziałek 20.05.2024 17:40
lek. Filip Winkowski
lek. Filip Winkowski
Najbliższy dostępny termin wizyty poniedziałek 20.05.2024 17:40
dr n. med. Michał Matuszewski
dr n. med. Michał Matuszewski
Najbliższy dostępny termin wizyty czwartek 23.05.2024 16:45

Urolog- dodatkowe świadczenia::

Konsultacja urologiczna + badanie USG przezodbytnicze Najbliższy termin poniedziałek 20.05.2024 17:40
Cewnikowanie pęcherza moczowego Najbliższy termin poniedziałek 20.05.2024 17:40
Ialuril Prefill wlewka dopęcherzowa Najbliższy termin czwartek 23.05.2024 16:45
pakiet: choroby przenoszone drogą płciową Najbliższy termin poniedziałek 20.05.2024 08:00

10

lat doświadczenia

30+

Specjalistów

90%

Pozytywnych opinii

20000+

Zrealizowanych wizyt