Gastroenterolog Wrocław

Najbliższy dostępny termin wizyty

Gastroenterolog - informacje ogólne:

Lekarz gastroenterolog to specjalista, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego, takich jak m. in.:

  • choroba refluksowa
  • zapalenie żołądka i dwunastnicy
  • choroba wrzodowa
  • celiakia i inne przyczyny zespołu złego wchłaniania
  • zespół jelita drażliwego
  • wrzodziejące zapalenie jelita grubego
  • nieswoiste zapalenie jelit
  • niezakaźne choroby wątroby
  • choroby dróg żółciowych
  • zapalenie trzustki

Niestety, współczesny styl życia sprawia, że wiele osób zmaga się z takimi problemami. Schorzenia trzustki, choroba wrzodowa, zapalenie żołądka czy dolegliwości jelitowe potrafią znacznie pogorszyć jakość życia, niekiedy trwale wykluczając chorych z jego dziedzin. Na szczęście odpowiednie podejście gastrologa i dobrze dobrane leczenie mogą zmniejszyć intensywność objawów i wyeliminować chorobę.

Jak wygląda wizyta u gastroenterologa?

Specjalista zbiera szczegółowy wywiad, podczas którego odpowiada także pacjentowi na pytania. Dzięki temu może podejrzewać określone schorzenia i zawęzić diagnostykę. W zależności od potrzeb doktor zaleca badania krwi, badania ultrasonograficzne czy bardziej specyficzne - kolonoskopię, gastroskopię. Rzadko konieczna bywa tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny. Mając pełen obraz stanu zdrowia pacjent dokładnie wie, na czym polega jego problem.

Tak profesjonalne podejście zapewnia pełne zadowolenie i gwarancję efektywnego leczenia. Niektóre choroby przewlekłe wymagają regularnych wizyt, na których gastroenterolog ocenia postępy terapeutyczne i progresję schorzenia. Chcąc skorzystać z porady tego specjalisty nie jest potrzebne skierowanie.

Kiedy udać się do gastroenterologa?

Wizyta u naszego lekarza we Wrocławiu to dobry wybór dla każdej osoby, która zmaga się z problemami układu pokarmowego. Już zwykłe bóle brzucha pojawiające się regularnie bądź krew w stolcu mogą świadczyć o rozwoju groźnej choroby. Z konsultacji powinny skorzystać również osoby zdrowe lecz z dodatnim wywiadem rodzinnym (u członków rodziny występują przewlekłe choroby układu pokarmowego). Wizytę kontrolną w przypadku schorzeń przewlekłych należy odbywać regularnie, po ustaleniu terminów ze specjalistą.

Dlaczego Kopexmed?

Chcąc znaleźć specjalistę jakim jest gastrolog, Wrocław to miasto oferujące bardzo duży wybór. Nasza poradnia gastroenterologiczna zatrudnia lekarzy najlepszych w swojej specjalizacji, gwarantujących skuteczne i bezpieczne leczenie. Jednym z nich jest dr Wojciech Pisarek - gastrolog. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem z zakresu gastroenterologii. Konsultacje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a lekarz zapewnia indywidualne podejście do pacjentów, poprzedzone dokładną diagnostyką. W przypadku problemów układu pokarmowego jesteście Państwo we właściwym miejscu.

Nasze Centrum Medyczne Kopexmed znajduje się we Wrocławiu na ulicy Marszałka Józefa Piłsudzkiego 23. Szukając dobrego lekarza zajmującego się leczeniem chorób układu pokarmowego umów wizytę już dziś.

Gastroenterolog - cennik świadczeń:

Konsultacja gastrologiczna Najbliższy termin poniedziałek 08.07.2024 15:40
lek. Wojciech Pisarek
lek. Wojciech Pisarek
Najbliższy dostępny termin wizyty poniedziałek 08.07.2024 15:40

USG gastrologiczne:

USG jamy brzusznej Najbliższy termin piątek 14.06.2024 18:00
USG dopplerowskie układu żyły wrotnej Najbliższy termin piątek 28.06.2024 09:15

10

lat doświadczenia

30+

Specjalistów

90%

Pozytywnych opinii

20000+

Zrealizowanych wizyt