Marszałka Józefa Piłsudskiego 23, 50-044 Wrocław691-201-501kontakt@kopexmed.pl
Adam Tulczyński

Od 2001 roku jestem zatrudniony w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Moje zadania skupiają się tutaj na leczeniu obrzęków limfatycznym kończyn górnych i dolnych oraz wczesnej rehabilitacji pooperacyjnej w radykalnych i oszczędzających zabiegach odjęcia gruczołu piersiowego i węzłów chłonnych. Dodatkowo specjalizuję się w pracy z pacjentami po udarach z porażeniami i niedowładami kończyn, a także chorymi po wypadkach komunikacyjnych.

Posiadam także kwalifikacje trenerskie z narciarstwa zjazdowego, co znacznie ułatwia mi rozumienie mechanizmów urazów narciarsko - snowbordowych, co wpływa na jakość procesów usprawniania. Pracowałem również jako fizjoterapeuta z reprezentacją Polski kobiet w narciarstwie zjazdowym, gdzie zajmowałem się rehabilitacją urazów charakterystycznych dla narciarstwa oraz realizowałem pełne spektrum odnowy biologicznej.

Ukończyłem szereg kursów dokształcających w zakresie rehabilitacji neurologicznej i leczenia obrzęków limfatycznych, które poparte są stosownymi, honorowanymi na świecie certyfikatami, np. Koncepcja PNF – Proprioceptive Neuromuscular Facilitation(torowanie nerwowo mięśniowe).

PNF jest koncepcją posiadającą własną filozofię i koncepcję prace z pacjentem. Podstawowym celem terapii jest praca nad funkcją, której chory potrzebuje. Koncepcja ta wykorzystuje do terapii silne i zdrowe rejony ciała oraz umożliwia pełne wykorzystani rezerw tkwiących w organizmie. Motywuje do dalszego działania, a co najważniejsze zapewnia bezbolesną pracę bez traumatyzujących psychicznych i fizycznych doznań.

Adam Tulczyński - umów się na wizytę

Krótkie terminy wizyt. Zadzwoń pod jeden z numerów 691-201-501, 71 343-30-40.

Godziny przyjęć:

Sobota 08:00 - 12:00

Specjalizacje: