Marszałka Józefa Piłsudskiego 23, 50-044 Wrocław691-201-501kontakt@kopexmed.pl
Sylwester Gerus

 

Jestem lekarzem od 2008 roku, kiedy to ukończyłem z wyróżnieniem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Po stażu podyplomowym rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej, początkowo jako lekarz rezydent a następnie także jako nauczyciel akademicki. W listopadzie 2014 roku zdałem państwowy egzamin specjalistyczny z chirurgii dziecięcej z wynikiem bardzo dobrym.

Moje główne zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół chirurgii małoinwazyjnej oraz chirurgii noworodka. Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych i krajowych kursach z zakresu chirurgii małoinwazyjnej-  w Bradze, Bratysławie, Leeds, Londynie, Olsztynie, Nowym Tomyślu, brałem również udział w sympozjum na temat leczenia chirurgicznego przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową w Stambule, podczas którego operowałem dzieci metodą PIRS opracowaną w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Jestem członkiem European Society of Paediatric Endoscopic Surgeons oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, w którym pełnię również funkcję skarbnika.

Sylwester Gerus - umów się na wizytę

Krótkie terminy wizyt. Zadzwoń pod jeden z numerów 691-201-501, 71 343-30-40.

Godziny przyjęć:

Środa 11:00 - 15:00

Zakres badań lekarza:

Specjalizacje: