lek. Sylwester Gerus

Jestem lekarzem od 2008 roku, kiedy to ukończyłem z wyróżnieniem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Po stażu podyplomowym rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej, początkowo jako lekarz rezydent a następnie także jako nauczyciel akademicki. W listopadzie 2014 roku zdałem państwowy egzamin specjalistyczny z chirurgii dziecięcej z wynikiem bardzo dobrym.

Moje główne zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół chirurgii małoinwazyjnej oraz chirurgii noworodka. Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych i krajowych kursach z zakresu chirurgii małoinwazyjnej-  w Bradze, Bratysławie, Leeds, Londynie, Olsztynie, Nowym Tomyślu, brałem również udział w sympozjum na temat leczenia chirurgicznego przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową w Stambule, podczas którego operowałem dzieci metodą PIRS opracowaną w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu.

Jestem członkiem European Society of Paediatric Endoscopic Surgeons oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, w którym pełnię również funkcję skarbnika.

Sylwester Gerus - umów się na wizytę

Krótkie terminy wizyt. Zadzwoń pod jeden z numerów 71 343-30-40, 71-343-30-40.

Godziny przyjęć:

Środa 11:00 - 15:00

Cennik / zakres badań:

BadanieRejestracjaCena
Konsultacja chirurga dziecięcego
/typo3conf/ext/amt_kopexmed/Resources/Public/Icons/registration_icon.svg
 
150 zł

The main configuration has to be created first on the root page.